herb

Witamy na stronie Gmina Sławno

Koronawirus

06.03.2020

15:12

Agnieszka

wirus-LOGO

Wszystko co musisz wiedzieć o koronawirusie (COVID-19)! - ZBIÓR najważniejszych informacji, danych kontaktowych, wytycznych. ZAPOZNAJ SIĘ KONIECZNIE!

czytaj więcej »

Wolne miejsca

08.01.2020

13:53

Agnieszka

wolne miejsca - kd

Wolne miejsca w Klubie Dziecięcym w Gwiazdowie!

 

czytaj więcej »

Bezpłatne konsultacje psychologiczne i porady prawne

08.01.2020

13:27

Agnieszka

konsultacje

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych porad radcy prawnego oraz psychologa.

czytaj więcej »

Opłata za śmieci

07.01.2020

07:48

Agnieszka

smiecistawki-link

Uwaga - już od lutego 2020 r. na terenie gminy Sławno obowiązują nowe stawki opłat za gospoarowanie odpadami komunalnymi.

czytaj więcej »

Podatki 2020

07.01.2020

07:46

Agnieszka

PODATKI 2020
Od 1 stycznia 2020 r. obowiązują nowe stawki podatków lokalnych.

czytaj więcej »

Szkoła w Żukowie - inteligentne rozwiązania

21.09.2018

10:44

Agnieszka

FILM

Zobacz film - Inteligentna i energooszczędna Szkoła Podstawowa w Żukowie.

czytaj więcej »

EVENIO - platforma e-usług

30.08.2018

08:20

Agnieszka

evenioo

 

Gmina Sławno, jako kolejna w kraju uruchomiła nowoczesną platformę e-usług Evenio.

czytaj więcej »

Stowarzyszenie "Projekt zwierzaki" powstało w 2013 r. i działa na rzecz zwierząt na terenie powiatu sławieńskiego.

Celem Stowarzyszenia jest:

 1. Działanie na rzecz humanitarnego traktowania zwierząt, poszanowania ich, objęcia ochroną i otoczenia opieką.
 2. Kształtowanie właściwego stosunku do zwierząt.
 3. Zapobieganie bezdomności zwierząt.
 4. Zapobieganie rażącemu zaniedbaniu lub okrutnemu traktowaniu zwierząt.
 5. Kształtowanie właściwych postaw społecznych wobec świata przyrody, w tym wobec zwierząt domowych, gospodarskich i wolno żyjących.
 6. Ochrona praw i dobrostanu zwierząt.
 7. Promocja inicjatyw związanych z ochroną środowiska, ochroną zwierząt i działalnością proekologiczną.
 8. Zapewnienie opieki zwierzętom porzuconym, bezpańskim lub wymagającym opieki z innych powodów.
 9. Zapobieganie wzrostowi populacji zwierząt wolno żyjących.

Stowarzyszenie swoje cele realizuje poprzez:

 1.  Założenie schroniska dla bezpańskich zwierząt oraz hotelu dla zwierząt.
 2. Zapewnienie doraźnej pomocy weterynaryjnej zwierzętom wymagającym opieki oraz podejmowanie działań mających na celu adopcję zwierząt.
 3. Zapobieganie okrucieństwa człowieka wobec zwierząt.
 4. Prowadzenie akcji informacyjnej w środkach masowego przekazu o przestrzeganiu praw zwierząt.
 5. Występowanie przed organami samorządowymi i państwowymi w sprawach przestrzegania praw zwierząt.
 6. Dokarmianie zwierząt i zapewnienie im właściwych warunków bytowych.
 7. Sterylizację i kastrację zwierząt.
 8. Utrzymanie oraz leczenie i sterylizacja zwierząt znajdujących się pod opieką Stowarzyszenia.
 9. Prowadzenie edukacji humanitarnej w zakresie upowszechniania właściwych standardów traktowania zwierząt.
 10. Dokumentowanie przypadków znęcania się nad zwierzętami, zawiadamianie odpowiednich organów o zaniedbaniach, przestępstwach i wykroczeniach w stosunku do zwierząt oraz reprezentowanie praw pokrzywdzonych zwierząt w postępowaniach karnych przed organami ścigania i sądami powszechnymi.
 11. Współdziałanie z organami administracji publicznej i samorządowej w realizacji zadań publicznych związanych z ochroną zwierząt dzikich oraz udomowionych.
 12. Organizowanie szkoleń dla wolontariuszy, pracowników społecznych i etatowych Stowarzyszenia oraz innych osób w zakresie etyki traktowania zwierząt, kryteriów dobrostanu zwierząt oraz przepisów prawnych dotyczących ochrony zwierząt.
 13. Prowadzenie działalności edukacyjnej, informacyjnej, promocyjnej i reklamowej.
 14. Organizowanie akcji upowszechniających działania proekologiczne.
 15. Organizowanie wolontariatu w oparciu o ustawę z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, w szczególności na rzecz schroniska.

Jeśli posiadasz/znalazłeś zwierzę, którego nie możesz zatrzymać w domu napisz do Stowarzyszenia, a ono pomoże znaleźć mu nowy dom.

Należy wysłać e-maila na adres projektzwierzaki@o2.pl, a do wiadomości dołączyć zdjęcia i opis zwierzęcia oraz informacje kontaktowe (tel., e-mail) by potencjalni zainteresowani mogli się skontaktgować w sprawie adopcji.

Więcej informacji na oficjalnym funpage-u Projektu zwierzaki.

Szukasz przyjaciela na całe życie? Przygarnij psa!

09.03.2020

13:05

Agnieszka

psy2Szukamy nowych i odpowiedzialnych właścicieli dla porzuconych na terenie naszej gminy, bezdomnych czworonogów – psów i suk. Psiaki są wesołe i energiczne, chętne do wszelkich zabaw i psot. Mimo, że zostały skrzywdzone przez los są nadal ufne i przyjazne w kontaktach z ludźmi. Obecnie przebywają w miejscach tymczasowych, ale ciągle czekają na własnego opiekuna, nową, kochającą rodzinę i bezpieczny dom. Przygarnij psa!

czytaj więcej »

Pies szuka domu!

25.11.2019

16:09

Agnieszka

pies2W miejscowości Boleszewo znaleziono bezdomnego psa. Szukamy domu dla skrzywdzonego przez los zwierzęcia. Pies jest młody, energiczny, przyjazny dla ludzi i zwierząt.

czytaj więcej »

W Smardzewie został znaleziony młody pies

15.11.2019

12:15

Krzysztof

piesekWłaściciela lub osoby, które mogą mieć informację o właścicielu pilnie prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Sławno. W przypadku, gdy właściciel się nie odnajdzie pies przeznaczony będzie do adopcji. Pies jest zadbany i energiczny. Nastawiony na zabawę z ludźmi.

czytaj więcej »

Znaleziono psa w Starym Krakowie

11.10.2019

11:57

Agnieszka

pies2W Starym Krakowie został znaleziony pies. Właściciela lub osoby, które mogą mieć informację o właścicielu pilnie prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Sławno. W przypadku, gdy właściciel się nie odnajdzie pies przeznaczony będzie do adopcji. Pies jest zadbany, łagodny i przyjaźnie nastawiony na kontakty z ludźmi.  

czytaj więcej »

Suczka szuka domu

28.08.2019

14:36

Agnieszka

piesy2Średniej wielkości, młoda suczka ok. 1 roku, a już przeszła w swoim życiu wiele. Mimo to ma w sobie sporo energii i chęci do zabawy. Jest pozytywnie nastawiona na kontakty z ludźmi i innymi zwierzętami, wesoła i sympatyczna. Będzie świetnym towarzyszem do zabaw ! Przygarnij ją!

czytaj więcej »

Przygarnij psa!

28.08.2019

14:22

Agnieszka

piesy1Suczka, mała, wiek ok. 3-4 lata. Jest bardzo łagodna, spokojna i przyjaźnie nastawiona na kontakty z ludźmi i innymi zwierzętami.

czytaj więcej »

PRZYGARNIJ PIESKA !

27.08.2019

10:06

Agnieszka

pies st. krakow2Samiec, średniej wielkości. Piesek został wyrzucony z samochodu, jest bardzo łagodny, ale wystraszony. Piesek  przebywa obecnie w domu tymczasowym i czeka na nową rodzinę. Jeżeli chciałbyś przygarnąć pod swój dach nowego domownika skontaktuj się z Urzędem Gminy Sławno!

czytaj więcej »

Kotek potrzebuje domu!

24.07.2019

13:03

Agnieszka

kotekDzieci ze Świetlicy Środowiskowej w Kwasowie, podczas spaceru znalazły potrąconego kotka. Kotek ma problemy z poruszaniem (ma przetrąconą łapkę). Mimo swojego urazu nie boi się ludzi i jest bardzo towarzyski. Szukamy dla niego nowego właściciela, który będzie w stanie nim się zaopiekować.

czytaj więcej »

Trzy psiaki szukają domów

02.07.2019

08:22

Agnieszka

psy1Szukamy nowych i odpowiedzialnych właścicieli dla trzech piesków. Psiaki są średniej wielkości, dwa z nich są koloru czarnego, wiek ok. 4-6 lat, pies i suczka. Jeden piesek jest koloru beżowego, szczeniak ok. 4 miesiące. Psy są wesołe i sympatyczne. Lubią sobie poszczekać na obce osoby.

czytaj więcej »

Znaleziono pieska w Brześciu !

19.06.2019

15:57

Krzysztof

Resized_20190619_125548(0)  W Brześciu od dwóch dni błąka się pies. Od jednej z mieszkanek uzyskaliśmy informację, że piesek został wyrzucony z samochodu. Osoby, które rozpoznają psa i posiadają informację o właścicielu pilnie prosimy o kontakt ! Piesek jest    łagodny, ale bardzo wystraszony, nie wie co się dzieje. Jeżeli właściciel pieska się nie odnajdzie będziemy poszukiwać dla niego nowego bezpiecznego domu.

czytaj więcej »

Śliczny rudy kotek szuka domu!

11.06.2019

14:59

Agnieszka

kot2Młody (ok. pół roku), zdrowy, zadbany, łagodny i chętny do zabaw kocurek szuka nowego domu. Potrafi korzystać z kuwety. Jest po wizycie u weterynarza, odrobaczony i odpchlony. Obecnie przebywa u mieszkanki Smardzewa, która zwróciła się do nas z prośbą o pomoc w znalezieniu nowego właściciela dla kotka. Podaruj mu nowy dom i zyskaj mruczącego przyjaciela na długie lata!

czytaj więcej »

Znaleziono szczeniaka!

11.06.2019

14:53

Agnieszka

szczeniak2W miejscowości Tychowo na poboczu drogi znaleziono błąkającego się szczeniaka. Właściciela lub osoby, które mogą mieć informację o właścicielu pilnie prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Sławno. Zwierzak jest łagodny, ale bardzo wystraszony i wychudzony. Piesek najprawdopodobniej zgubił się lub został wyrzucony.  W przypadku, gdy właściciel się nie odnajdzie pies przeznaczony będzie do adopcji. Jest to mieszaniec średniej wielkości, wiek ok. 4 miesiące.

czytaj więcej »

Szukamy nowego domu dla pieska !

04.06.2019

07:07

Agnieszka

DSC_0025Pilnie poszukujemy nowego domu dla suczki przebywającej w miejscowości Janiewice. Obecny właściciel nie może sprawować nad nią opieki i prosi o pomoc w znalezieniu nowego domu dla zwierzaka. Wiek suczki szacuje się na ok. 3-4 lata, jest wesoła, łagodna i pozytywnie nastawiona na kontakty z ludźmi. Jest to mieszaniec średniej wielkości. Stwórz jej nowy kochający i bezpieczny dom !

czytaj więcej »

W Łętowie znaleziono błąkającą się suczkę

15.05.2019

09:33

Agnieszka

pies1Właściciela pilnie prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Sławno. W przypadku, gdy właściciel się nie odnajdzie pies przeznaczony będzie do adopcji. Piesek jest bardzo ruchliwy, łagodny i lgnie do ludzi. Jest to mieszaniec, wiek ok. 1 rok, średnia wielkość.

czytaj więcej »

Znaleziono suczkę w Żukowie !

21.03.2019

09:42

Agnieszka

PIES-zukowo1W Żukowie została znaleziona suczka. Właściciela lub osoby, które mogą mieć informację o właścicielu pilnie prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Sławno. W przypadku, gdy właściciel się nie odnajdzie pies przeznaczony będzie do adopcji. Piesek jest średniej wielkości, łagodny, zadbany i spokojny . Wiek ok. 2-3 lata.

czytaj więcej »

Szukamy domów dla psów

08.03.2019

08:37

Agnieszka

psy2Szukamy nowych i odpowiedzialnych właścicieli dla dwóch czworonogów (pies i suczka). Psy są sympatyczne i przyjacielskie. Suczka jest koloru czarnego (wiek ok. 7 lat), piesek kolor beżowy (wiek ok. 3 lata). Psiaki są średniej wielkości. Obecni właściciele nie mogą sprawować nad nimi opieki, a w związku z tym poszukujemy dla nich nowych domów. Daj im bezpieczny, kochający dom!

czytaj więcej »

Znaleziono suczkę w Boleszewie!

06.03.2019

14:35

Agnieszka

pies2W Boleszewie została znaleziona suczka. Właściciela lub osoby, które mogą mieć informację o właścicielu pilnie prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Sławno. W przypadku, gdy właściciel się nie odnajdzie pies przeznaczony będzie do adopcji. Suczka jest  zadbana, łagodna i przyjaźnie nastawiona na kontakty z ludźmi.  Wiek ok. 2 lata.

czytaj więcej »

Zaadoptuj psa !

29.01.2019

13:48

Agnieszka

psy3W dalszym ciągu poszukujemy odpowiedzialnego domu dla dwóch czworonogów porzuconych na terenie Gminy Sławno. Suczki są bardzo łagodne, pogodne i przyjazne. Jedna z nich jest w typie labradora, średniej wielkości, o jasnym umaszczeniu. Bardzo ruchliwa, będzie świetnym towarzyszem do zabaw. Druga suczka jest małej wielkości, o ciemnym umaszczeniu, spokojna i lubiąca kontakt z człowiekiem. Zwierzaki chciałyby mieć już swojego opiekuna. Daj im kochający dom !

czytaj więcej »

Pieski szukają nowego domu !

18.01.2019

14:50

Agnieszka

psy3Szukamy nowych i odpowiedzialnych właścicieli dla pięciu psów (cztery suczki i jeden pies). Psy są sympatyczne i przyjacielskie. Nie przejawiają agresywnych zachowań. Obecni właściciele nie mogą sprawować nad nimi opieki, a w związku tym poszukujemy dla nich nowych domów. Daj im bezpieczny, kochający dom!

czytaj więcej »

Kudłaty piesek szuka domu !

30.11.2018

07:23

Agnieszka

piesSuczka została porzucona w miejscowości Boleszewo. Piesek jest sympatyczny i łagodny, ale potrzebuje trochę czasu żeby przyzwyczaić się do nowej osoby. Suczka przebywa aktualnie w domu tymczasowym w Boleszewie. Szuka kochającego i odpowiedzialnego domu. Nie pozwól trafić jej do schroniska!

czytaj więcej »

Znaleziono dwa psy w Pomiłowie

22.11.2018

11:44

Agnieszka

piesW dniu 20 listopada 2018 r. w Pomiłowie zostały znalezione dwa błąkające się psy. Bardzo prosimy o kontakt osoby, które mogą mieć informację o właścicielach czworonogów lub są chętne do przygarnięcia. Psy są zadbane, łagodne i przyjaźnie nastawione do ludzi.

czytaj więcej »

Kolejny porzucony pies cieszy się z nowego domu!

18.04.2018

09:15

Agnieszka

pies2Kolejny porzucony pies porzucony na terenie naszej gminy otrzymał od losu szansę na nowe, lepsze życie. Pies zamieszkał w miejscowości Boryszewo w gminie Darłowo, gdzie zyskał miłość nowych właścicieli i bardzo duże obejście do stróżowania.

czytaj więcej »

Obydwie bezdomne sunie są już na swoim!

19.07.2017

07:46

Marcin

S0915091

Swój nowy, upragniony dom suczka ze Starego Krakowa otrzymała w Sławsku. Zabrała ją do siebie rodzina, która już od dłuższego czasu szukała odpowiedniego przyjaciela dla swoich dzieci. Sunia okazała się strzałem w dziesiątkę. Dzieci razem z pieskiem umilają sobie czas podczas wspólnej zabawy.

Natomiast suczka znaleziona we Wrześnicy zamieszkała w Łętowie. Mieszka w domu z dużym podwórkiem.  Otrzymała już nową obrożę i  identyfikator aby nigdy się nie zgubić. Wspólne wyprawy z nowym właścicielem do lasu na grzyby sprawiają jej wiele radości.

W ramach adopcji Gmina Sławno zapewnia trwałe oznakowanie piesków poprzez wszczepienie mikroczipa wraz z wprowadzeniem danych do ogólnopolskiej bazy zwierząt oznakowanych, jednorazowy pakiet szczepień okresowych (choroby zakaźne, wścieklizna), odrobaczenie, odpchlenie, odkleszczenie oraz sterylizację.

czytaj więcej »

Porzucony pies ma swój nowy dom!

06.07.2017

15:09

Marcin

S0694101

Ponownie udało się umieścić porzuconego psa w nowym, kochającym domu. Pies błąkał się po Gwiazdowie, gdzie był przeganiany od domostwa do domostwa.  Na szczęście znaleźli się ludzie ze złotym sercem i postanowili przygarnąć „znajdę”. Pies mieszka teraz w Gwiazdowie i miejmy nadzieję, że zostanie godnym następcą swojego poprzednika.

W ramach adopcji Gmina Sławno zapewnia trwałe oznakowanie pieska poprzez wszczepienie mikroczipa wraz z wprowadzeniem danych do ogólnopolskiej bazy zwierząt oznakowanych, jednorazowy pakiet szczepień okresowych (choroby zakaźne, wścieklizna), odrobaczenie, odpchlenie, odkleszczenie oraz – jeżeli nowy właściciel wyrazi zgodę - kastrację.

czytaj więcej »

Pies porzucony w Boleszewie jest już w nowym domu!

20.03.2017

14:20

Agnieszka

pies3Dnia 20 marca br. została podpisana kolejna umowa adopcyjna psa. Tym razem nowy dom zyskał pies, który został porzucony w miejscowości Boleszewo. Szarik, bo tak został nazwany przez właścicielkę jest bardzo szczęśliwy w nowym, bezpiecznym i kochającym domu. Pies zyskał również nowego przyjaciela w postaci pieska, który już mieszkał w tym miejscu wcześniej. Od początku psy przypadły sobie do gustu. Dzięki dobremu sercu mieszkanki Brześcia pies zyskał dach nad głową i już przez ani chwilę nie będzie samotny.

czytaj więcej »

Kolejny bezdomny pies jest w bezpiecznym domu!

28.11.2016

15:18

Agnieszka

pies-gwiazdowo3Uroczy pies, który został porzucony w miejscowości Gwiazdowo znalazł nowy dom. Dnia 28 listopada 2016 r. została podpisana umowa dotycząca adopcji psa. Piesek od razu przywiązał się do nowego właściciela, reaguje na jego komendy i wszędzie za nim podąża. Zarówno pies jak i nowy właściciel zyskali bezwarunkową przyjaźń.

czytaj więcej »

Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Warszkowie pomagają bezdomnym zwierzętom!

10.11.2016

13:57

Agnieszka

karma2Od początku października br. Szkolny Klub Wolontariusza „Jesteśmy” przy Szkole Podstawowej w Warszkowie zbierał karmę oraz ciepłe posłania dla bezdomnych zwierząt. Po zakończonej zbiórce dzieci postanowiły przekazać zebrane rzeczy w ręce naszej gminy. Karma i ciepłe posłania będą służyć porzuconym na terenie gminy Sławno zwierzętom, które oczekują na nowy dom.

czytaj więcej »

Bezdomny pies zamieszkał w Kaninie

04.11.2016

13:17

Agnieszka

pies25 października 2016 r. została podpisana kolejna umowa o adopcję psa. Pies został porzucony w miejscowości Tokary. Miał złamaną łapę i natychmiast został przewieziony do lecznicy weterynaryjnej, gdzie opatrzono jego chorą nogę. Bardzo szybko znalazł się jednak nowy właściciel, który przygarnął boleśnie doświadczone przez los zwierzę.

czytaj więcej »

Porzucony szczeniak już w nowym domu!!

09.09.2016

11:27

Marcin

S0055054W dniu 7 września br. została podpisana kolejna umowa o adopcję psa. Tym razem szczęście dopisało porzuconemu w Sławsku szczeniakowi. Po tymczasowym pobycie u Pani Sołtys Żukowa znaleziono osobę, która jest w stanie zapewnić dla niego bezpieczny i kochający dom. Maks, bo tak szczeniaczek został nazwany przez nowego właściciela zamieszkał na stałe w Żukowie. Pan, który adoptował psa jest nim zauroczony i na pewno zyskał przyjaźń na długie lata.

W ramach adopcji psa Gmina Sławno zapewnia trwałe oznakowanie zwierzęcia poprzez wszczepienie mikroczipa wraz z wprowadzeniem danych do ogólnopolskiej bazy zwierząt oznakowanych, jednorazowy pakiet szczepień okresowych (choroby zakaźne, wścieklizna), odrobaczenie, odpchlenie, odkleszczenie oraz kastrację.

czytaj więcej »

Rudzielec w końcu na swoim!

16.08.2016

12:28

Agnieszka

rudy-02Kolejny porzucony pies na terenie naszej gminy znalazł nowy, bezpieczny i kochający dom. Po długim pobycie we wsi Warszkówko, gdzie był dokarmiany przez mieszkańców i oczekiwaniu na nowego właściciela odnalazł szczęście. Został adoptowany przez rodzinę mieszkającą we wsi Bobrowiczki, która właśnie takiego psa potrzebowała. Nowi właściciele są zachwyceni Rudym i nie opuszczają go na krok.

czytaj więcej »

LINKI1-korona
smog-www
projekt unijny
W TRAKCIE REALIZACJI
LINKI-DZIALKI
odpady_komunalne
eVENIO
sesja
KOMUNALKA
lpr-LOGO
rodo
OCZYSZCZALNIE
LINKI - STRATEGIA ROZWOJU GMINY(1)
LINKI - SIP
LINKI - GIAP
inwestycje
LINKI-rozbudowa SP
Linki - kaszuby
Linki - Mapa zagrozen
cmentarze
LINKI - kdr
przygarminj_mnie
GNW-linki-prawa
LINKI-ENERGIA
LINKI-SPRAWDZ DOWOD
KALENDARZ
LINKI-gmina w liczbach
wynajem_swietlic
szlak-rowerowy
porady_prawne
zwrot_akcyzy

 

 

 

 

Przebudowa starej szkoły w Żukowie

20.02.2020

09:08

Agnieszka

07 - baner dol strony - Zukowo

Zaadoptowano budynek „starej” szkoły w Żukowie na potrzeby Biblioteki Publicznej Gminy Sławno i Świetlicy Środowiskowej.

czytaj więcej »

Kwasowo 53

19.02.2020

13:50

Agnieszka

06 -baner dol strony - Kwasowo 53

Rewitalizacja budynku wielorodzinnego w Kwasowie.

czytaj więcej »

Ulice w Warszkowie

18.02.2020

14:58

Agnieszka

05 - baner dol strony - Warszkowo

Powstały nowe ulice asfaltowe w Warszkowie.

czytaj więcej »

Smardzewo 45 i 47

18.02.2020

14:06

Agnieszka

04 - baner dol strony - Smardzewo

Kompleksowo wyremontowano i wykonano termomodernizację dwóch budynków wielorodzinnych w Smardzewie - nr 45 i 47.

czytaj więcej »

Boisko wielofunkcyjne w Bobrowicach

18.02.2020

14:03

Agnieszka

03 - baner dol strony - Bobrowice

Wybudowano boisko wielofunkcyjne z nawierzchnią ze sztucznej trawy przy szkole w Bobrowicach.

czytaj więcej »

Rzyszczewo 37

18.02.2020

14:00

Agnieszka

02 - baner dol strony - Rzyszczewo 37

Wykonano kompleksowy remont i termomodernizację budynku wielorodzinnego nr 37 w Rzyszczewie.

czytaj więcej »

OZE w Sławsku

18.02.2020

13:55

Agnieszka

01- baner dol strony - slawsko

Zamontowano pompy ciepła i panele fotowoltaiczne w szkole w Sławsku.

czytaj więcej »

Droga gminna Warszkowo - Warszkówko

01.03.2018

12:08

Agnieszka

Warszkowko - droga

Przebudowane drogę gminną prowadzącą z Warszkowa do Warszkówka.

czytaj więcej »

Pomost pływający na jeziorze Łętowskim

01.03.2018

12:05

Agnieszka

Letowo - pomost

Wybudowano 114 mb pomostu pływającego na jeziorze Łętowskim.

czytaj więcej »

Droga i wodociąg w Noskowie

01.03.2018

12:02

Agnieszka

Noskowo - droga

Przebudowano drogę i wymieniono wodociąg w Noskowie.

czytaj więcej »

KLUB DZIECIECY

PGWIAZDOWO

PSLAWSKO

przedszkole boleszewo

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE - EKOLUDKI

LINKI - PAJACYKI

sp_bobrowice

sp_slawsko

sp warszkowo

SP WRZESNICA - 2017.09

LINKI-SPZUKOWO

BIBLIOTEKA

KPP-LOGO

KPPSP-LOGO

WKU-LOGO

DLGR

LINKI-SGD

PDS

 

Projekt i wykonanie 2014 Maxus Net Communications
Wszelkie prawa zastrzeżone Gmina Sławno (C) Copyright 2014-2020

TREŚĆ