herb

Witamy na stronie Gmina Sławno

Dodatek węglowy

17.08.2022

08:55

Agnieszka

dodatek

W dniu 16 sierpnia 2022 r. w Dzienniku Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej pod poz. 1712 opublikowano Rozporządzenie Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 16 sierpnia 2022 r. w sprawie wzoru wniosku o wypłatę dodatku węglowego. 

czytaj więcej »

Dożynki 2022

09.08.2022

12:25

Agnieszka

dożynki

 

czytaj więcej »

Ankieta o miejscu, w którym żyjemy – CWD Plus

21.06.2022

07:49

Agnieszka

logo

Drogi Mieszkańcu! Jako Partnerstwo Powiatu Sławieńskiego- instrument ZIT przystępujemy do przeprowadzenia diagnozy sytuacji społeczno- gospodarczo-przestrzennej naszego obszaru, czyli terenu Miast Darłowa i Sławna, Powiatu Sławieńskiego oraz gmin Darłowo, Malechowo, Postomino i Sławno.

czytaj więcej »

Nowa siedziba Urzędu

21.02.2022

11:06

Agnieszka

zmiana siedziby

Zmiana siedziby Urzędu Gminy Sławno.

czytaj więcej »

Likwidacja kasy

15.12.2021

14:19

Agnieszka

kasa

Informujemy, że z dniem 1 stycznia 2022 r. zostanie zlikwidowana kasa w Urzędzie Gminy Sławno.

czytaj więcej »

Zmiana stawki opłaty za odpady - od 1 października!

07.10.2021

22:05

Agnieszka

opłaty

Wysokość opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi została ustalona jako iloczyn liczby osób zamieszkujących daną nieruchomość i stawki opłaty.

 

czytaj więcej »

Door to door

18.02.2021

12:02

Agnieszka

door

Od 1 marca 2021 r. organizujemy i prowadzimy transport osób starszych i niesamodzielnych, Projekt finansowany jest ze środków Unii Europejskiej i budżetu państwa.

czytaj więcej »

solidarni

 

Kolejny sukces naszych badmintonistów!

02.04.2012

11:26

Anna

1 kwietnia 2012 r. w Sianowie odbył się I Otwarty Turniej Amatorów w Badmintonie o Puchar Gminy i Miasta Sianów. Uczestniczyli w nim dwaj nauczyciele ze szkół Gminy Sławno. W kategorii +40 I miejsce zdobył Adam Bukowski – nauczyciel Gimnazjum we Wrześnicy, II miejsce – Piotr Adamczyk – nauczyciel SP Żukowo. Obaj zawodnicy zdobyli również II miejsce w grze podwójnej. Gratulujemy!

Reprezentanci Gminy Sławno na trzecim miejscu w badmintonie

27.03.2012

13:02

Anna

W sobotę w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 2 rozegrano 14. mistrzostwa Polski nauczycieli i pracowników oświaty w badmintonie

czytaj więcej »

Zakończyły się rozgrywki Sławieńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej

27.03.2012

11:52

Anna

Zakończyły się rozgrywki Sławieńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej sezon 2011/2012. W rozgrywkach I i II ligi, przez prawie pięć miesięcy, uczestniczyło prawie 300 mieszkańców powiatu sławieńskiego z Tychowa, Sławska, Jarosławca, Karwic, Wrześnicy, Gwiazdowa i  Sławna. W ligach grały również drużyny ze Słupska.

czytaj więcej »

Sportowe zmagania gromad i drużyn ZHP

26.03.2012

08:04

Mariusz

23 marca br. w sali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sławnie Komenda Hufca ZHP im. WOP zorganizowała kolejną już edycję turnieju sportowego gromad i drużyn, w którym wzięło udział 163 zuchów, harcerzy, harcerzy starszych i instruktorów. W turnieju uczestniczyły zuchowe i harcerskie reprezentacje z Darłowa, Dobiesławia, Gwiazdowa, Kopnicy, Korlina, Malechowa, Ostrowca, Sławna, Smardzewa, Staniewic i Postomina. 

czytaj więcej »

Znamy zwycięzców Powiatowych Mistrzostw w Brydżu Sportowym

22.02.2012

12:25

Anna

18 lutego br. w Świetlicy Wiejskiej zebrali się amatorzy brydża. Do udziału w turnieju zgłosiły się 44 osoby. Impreza przebiegała w miłej atmosferze. Uczestnicy chwalili świetną, sprawną organizację oraz przepyszny poczęstunek

czytaj więcej »

Zaproszenie - turniej brydżowy

15.02.2012

07:41

Anna

Serdecznie zapraszamy na Otwarte Mistrzostwa Powiatu Sławieńskiego w Brydżu Sportowym o Puchar Starosty Sławieńskiego, które odbędą się 18 lutego 2012 o 10:00 w Świetlicy Wiejskiej w Warszkowie

Specjalne wyróżnienia przygotowali:
- Wójt Gminy Sławno – dla najmłodszej pary
- Rada Sołecka Warszkowa - dla najlepszej pary z gminy Sławno

czytaj więcej »

XII Turniej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

07.02.2012

09:07

Anna

Wystartowały zapisy do XII Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” – zwycięzcy w nagrodę wyjadą w niezwykłą podróż na mecz Mistrzów Euro 2012!

Ruszyły zapisy do XII Turnieju Piłki Nożnej Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku, czyli Mistrzostw chłopców i dziewcząt w kategorii U-10. Zwycięzcy tegorocznej edycji rozgrywek otrzymają niezwykłą nagrodę w postaci wyjazdu na mecz Mistrzów Europy, wyłonionych podczas zawodów, które rozegrane zostaną w Polsce i na Ukrainie.

 
czytaj więcej »

I TURNIEJ O MISTRZOSTWO GMINY SŁAWNO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SZACHACH DRUŻYNOWYCH

03.01.2012

13:58

Mariusz

Turniej odbył się 20 grudnia 2011 roku. Udział wzięły 3 drużyny reprezentujące szkoły podstawowe ze Sławska, Wrześnicy i Żukowa. każda drużyna liczyła po trzech zawodników. Turniej rozegrano systemem "każdy z każdym", przy czym wszystkie szkoły rozegrały ze sobą po dwa mecze ze zmienionymi kolorami. Walka była bardzo zacięta do samego końca. Do ostatniej partii ważyły się losy zwycięstwa. Ostatecznie wygrała drużyna ze Sławska, która wyprzedziła drużynę z Żukowa "małymi punktami". Skład zwycięskiej drużyny SP Sławsko: Paweł Nowak, Wojciech Nowak i Daria Skorupa.  II miejsce zdobyła drużyna z SP Żukowa w składzie: Dybiony Rafał, Gabrych Wojciech, Siudy Konrad, której opiekunem była Pani mgr Małgorzata Orłowska. III miejsce zajęła drużyna z SP we Wrześnicy w składzie: Płonka Marcel, Piwowawrczuk Jeremi, Duszyński którą do turnieju przygotowała Pani mgr Lucjana Nowak. Gminny Turniej Szachowy rozegrany w SP Sławsko przygotował i przeprowadził Pan mgr Piotr Rogalski, natomiast puchary dla zwycięskich drużyn wręczył Wójt Gminy Sławno Pan Ryszard Stachowiak.
 

Rajd "Jesienny Liść" zakończył sezon rowerowy

17.10.2011

15:50

Wojciech

W piękny jesienny poranek 16 października br. odbył się rajd rowerowy „Jesienny liść”. Wzięło w nim udział ponad 70 cyklistów z terenu gmin Sławno i Postomino oraz z miasta Sławno. Na rowerze przybył także pan wójt Ryszard Stachowiak.

czytaj więcej »

Bieg wokół Jeziora Łętowskiego

26.09.2011

11:21

Wojciech

Kilka miesięcy temu Urząd Gminy Sławno wpadł na wspaniały pomysł reaktywacji rozgrywanego przed kilkoma laty biegu dokoła jeziora Łętowskiego. Reaktywacja biegu miała miejsce 24 września 2011 r. Biegacze pokonali 12-kilometrową, bardzo interesującą turystycznie i krajoznawczo trasę wokół jeziora Łętowskie położonego na Równinie Słupskiej, na wys. 37 m (jezioro o pow. 402 ha). Jezioro Łętowskie to prawdziwa „perła” Ziemi Sławieńskiej, którą niewątpliwie należy promować.
Do biegu głównego zgłosiło się 42 zawodników, do biegów dziecięco młodzieżowych 119. Organizatorzy byli przygotowani na taką liczbą uczestników i pozytywnie zaskoczeni poziomem sportowym zarówno biegów dziecięco-młodzieżowych jak i biegu głównego.
Starterem biegu głównego był Jan Krawczuk – Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego. Nagrody dla najlepszych zawodników we wszystkich kategoriach wręczał Wójt Gminy Sławno Ryszard Stachowiak.
Organizatorzy mają nadzieję, że biegacze wyjechali ze Sławna z obrazem piękna ziemi sławieńskiej oraz sławieńskiej gościnności i z ochotą przyjadą za rok na kolejny bieg wokół jeziora Łętowskiego.

Zapraszamy do GALERII

czytaj więcej »

Bieg wokół Jeziora Łętowskiego

07.09.2011

14:54

Wojciech

XXI Międzynarodowy Bieg po Plaży

04.07.2011

13:31

Wojciech

W miniony weekend w Jarosławcu odbył się XXI Międzynarodowy Bieg po Plaży na dystansie 15 km organizowany przez Gminę Postomino, w którym wzięła udział rekordowa ilość zawodników – 700 osób.
Tradycyjnie biegowi głównemu towarzyszyły XXI Ogólnopolskie Biegi Młodzieżowe "Powitanie Lata" oraz XVI Ogólnopolski Bieg Samorządowy "Bursztyn Jarosławca". W biegu samorządowym, którego 2-kilometrowa trasa biegła ulicami Jarosławca, po raz pierwszy wystartowała drużyna Gminy Sławno w następującym składzie: Grażyna Antosik – nauczyciel Gimnazjum w Sławsku, Zbigniew Jakuszczonek – radny Gminy Sławno oraz Andrzej Zieliński – pracownik Urzędu Gminy Sławno. Nasi reprezentanci spisali się znakomicie, zajmując drużynowo III miejsce.
Serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy!

WYNIKI

XV Bieg Święców

26.05.2011

07:28

Wojciech

XV Bieg Święców w Sławnie cieszył się rekordową ilością zawodników i sympatyków sportu. Rozpoczął się głośnym hukiem armaty odpalonej przez Wójta Gminy Sławno – Ryszarda Stachowiaka, która była sygnałem do rozpoczęcia rywalizacji sportowej. Bieg główny na trasie 10 km ukończyło 140 zawodników. W kategorii mężczyzn najlepszy okazał się Leonid Rybak z Ukrainy, który wyprzedził pozostałych o około 200 metrów. W kategorii kobiet bezkonkurencyjna była Alena Berasiowa z Białorusi utrzymując pięciominutową przewagę nad kolejnymi rywalkami. Nasza gmina miała również swoich reprezentantów. Najlepszymi z nich okazali się Grażyna Antosik KS OLSZEWSKI I SYNOWIE SŁAWSKO oraz Damian Gałkowski trenujący w UKS WIEŻA POSTOMINO.

ZAPRASZAMY DO GALERII

czytaj więcej »

XVII Sportowy Turniej Miast i Gmin 2011

20.05.2011

12:23

Wojciech

Gmina Sławno po raz drugi zgłosiła swój udział w imprezie sportowej pod nazwą: "Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich - Sportowy Turniej Miast i Gmin", który trwać będzie od Dnia Matki do Dnia Dziecka. (26.05 - 01.06.2011). Organizatorem "Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich - Sportowego Turnieju Miast i Gmin" jest Krajowa Federacja Sportu dla Wszystkich wraz z miastami i gminami. Celem głównym imprezy jest aktywizacja ruchowa jak największej liczby Polaków, w tym mieszkańców naszej gminy, a szczególnie tych, którzy dotychczas nie interesowali się rekreacją fizyczną, nie uprawiają sportu, nie ćwiczą codziennie. Dla przypomnienia informujemy, że chodzi o jaką kolwiek formę aktywności ruchowej uczestnika imprezy. Osoba startująca w Turnieju może brać udział w wielu imprezach rekreacyjno - sportowych, zorganizowanych na terenie całej naszej gminy. Zachęcamy mieszkańców Gminy Sławno do wzięcia udziału w imprezach sportowo - rekreacyjnych organizowanych w naszej gminie zgodnie z przedstawionym Planem Imprez. Bliższe informacje o Turnieju można uzyskać w Urzędzie Gminy Sławno tel. 059 810 67 15, pok. 63

PLAN IMPREZ

Eko-rajd w Żukowie

14.04.2011

08:42

Wojciech

Wiosennym Eko-rajdem powitali 8-9 kwietnia br. harcerze ze Związku Drużyn ZHP Miasta i Gminy Sławno nadchodzącą wiosnę i zbliżający się Dzień Ziemi. W imprezie wzięło udział 80 zuchów, harcerzy i instruktorów z drużyn miasta i gminy Sławna. Na program rajdu złożyły się kwizy, konkursy i zabawy, których celem było promowanie zdrowego stylu życia. Rajd rozpoczął się zwiadem po okolicy, a wieczorem na świeczkowisku uczestnicy byli świadkami złożenia Zobowiązania Instruktorskiego, zaś później starali się jak najlepiej odpowiadać na pytania dotyczące Żukowa i okolic oraz udowodnić, że znają podstawowe zasady ekologii. Drugi dzień również obfitował w ciekawe zajęcia.

czytaj więcej »

Kapiel Morsów

28.03.2011

13:49

Wojciech

W słoneczną niedzielę 27 marca na śluzie rzeki Wieprzy w Pomiłowie odbyło się pierwsze spotkanie integracyjne Klubu Morsów „Wiking” z Postomina oraz „Twardziele” z Darłowa z mieszkańcami Gminy Sławno. Głównymi organizatorami imprezy byli Gmina Sławno, , Klub Morsów „Wiking”, sołectwo Pomiłowo oraz firma Olszewski i Synowie bez której pomocy impreza by się nie mogła odbyć. Pogoda i frekwencja dopisały, na spotkanie przybyło wielu mieszkańców Gminy Sławno, a także wiele osób spoza gminy. Obecni między innymi byli: Wójt Gminy Sławno – Pan Ryszard Stachowiak, Zastępca Wójta Gminy Sławno – Pan Artur Ciróg, Vicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego – Pan Jan Krawczuk, Burmistrz Miasta Sławno – Pan Krzysztof Frankenstein, Zastępca Burmistrza Miasta Sławno – Pan Mieczysław Grabowski, wielu radnych i sołtysów Gminy Sławno oraz wiele znanych osobistości z terenu całego powiatu. Na miejscu na gości czekało wiele atrakcji, takich jak kiełbaski z ogniska, ciepły żurek i przepyszne ciasto. Czas także uprzyjemniała muzyka. Wśród aktywnych uczestników zostały rozlosowane nagrody ufundowane przez Urząd Gminy Sławno. Do imprezy dołączyły się także dwie grupy pod opieką Pana Krzysztofa Kowalczyka – grupa rowerowa oraz grupa nordic walking. W trakcie swojego przemówienia Wójt Gminy – Ryszard Stachowiak podziękował wszystkim organizatorom i zapowiedział, że impreza ta została wpisana do kalendarza na stałe.

ZAPRASZAMY DO GALERII

Kąpiele Morsów

17.03.2011

11:52

Wojciech

Mistrzostwa Powiatu Sławieńskiego w Trójboju Stołowym

01.03.2011

13:13

Wojciech

W dniu 27 marca 2011 r. rozegrane zostaną Mistrzostwa Powiatu Sławieńskiego w Trójboju Stołowym o Puchar Wójta Gminy Postomino. Zawody odbędą w sali sportowej Zespołu Szkół w Postominie. Mistrzostwa mają formułę otwartą, więc każdy chętny może stanąć do rywalizacji w 3 „stołowych” dyscyplinach: tenis stołowy, szachy i brydż. Sklasyfikowani zostaną wyłącznie zawodnicy, którzy rozegrają mecze we wszystkich konkurencjach. Nie przewidziano ograniczeń wiekowych zawodników. Bardzo mile widziane są Panie, które staną w szranki Mistrzostw. Zgłoszenia przyjmowane są w dniu zawodów, w sali sportowej Zespołu Szkół – od godz. 8.15. Nie pobiera się wpisowego od zawodników, zaś o sposobie rozgrywek poszczególnych dyscyplin Organizatorzy podejmą decyzję w dniu zawodów. Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe i puchary. Szczegółowy regulamin zawodów do pobrania poniżej.

Mistrzostwa Powiatu Sławieńskiego w Trójboju Stołowym – 27.03.2011 – regulamin

„Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

15.02.2011

11:42

Wojciech

Rozpoczęły się zapisy do XI edycji Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, czyli oficjalnych Mistrzostw Polski dziewcząt i chłopców w kategorii U-10. Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 marca. Na zdobywców Pucharu Tymbarku i tytułu Mistrzów Polski, obok wielkich emocji, czekają wspaniałe nagrody – wyjazd na imponujący stadion klubu Ajax Amsterdam oraz możliwość treningu w jednej z najlepszych, piłkarskich młodzieżowych szkółek świata.

Turniej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” należy do największych i najbardziej prestiżowych piłkarskich rozgrywek w Polsce. Z roku na rok bije kolejne rekordy popularności i budzi coraz większe emocje wśród młodych zawodników, trenerów oraz kibiców. Tylko w 2010 roku o zwycięstwo w Turnieju walczyło ponad 40 000 piłkarek i piłkarzy, którzy z ogromną pasją rywalizowali na boiskach w duchu fair play. Od lutego przyjmowane są zgłoszenia kolejnych drużyn dziesięciolatków i młodszych dzieci, chcących przeżyć swoją wielką piłkarską przygodę z Turniejem o Puchar Tymbarku. Każdy trener, którego drużyna weźmie udział w rozgrywkach, otrzyma markową koszulkę piłkarską Nike. Zapisy potrwają do końca marca.

czytaj więcej »

Europejski tydzień Sportu dla Wszystkich

24.05.2010

07:10

Łukasz

Ferie na sportowo

08.02.2010

14:00

Łukasz

 

Już 29 stycznia 5 Środowiskowa Wielopoziomowa Drużyna Harcerska „Wilki Morskie” ze Smardzewa (Związek Drużyn ZHP Miasta i Gminy Sławno) zainaugurowała ferie zimowe balem karnawałowym, zorganizowanym w Domu Harcerza w Sławnie przez 35 Drużynę Starszoharcerską „Magnum”. Zuchy ze Smardzewa były także uczestnikami Rajdu Noworocznego, po raz drugi przygotowanym w Zespole Szkół w Postominie w dniach 3 i 4 lutego. Sztuczne ognie obwieściły, że rozpoczęła się rywalizacja „na wesoło” drużyn zuchowych i harcerskich.

 

czytaj więcej »

Organizacja Ferii Zimowych dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Sławno.

03.02.2010

10:02

Łukasz

W ramach środków uzyskanych przez Rząd Rzeczpospolitej Polskiej z kredytu Międzynarodowego Banku Odbudowy i Rozwoju ( Bank Światowy) na Poakcesyjny Program wsparcia Obszarów Wiejskich Gmina Sławno uzyskała dotację w wysokości 470.264 PLN, część tej dotacji tj. kwotę 20.000 PLN przeznaczyła na realizację 5 ofert do 4.000 PLN dotyczących Organizacji czasu wolnego w okresie ferii zimowych dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Sławno.

czytaj więcej »

Nagrody Starosty Sławieńskiego w dziedzinie sportu

02.04.2008

14:04

czytaj więcej »

Turniej piłki nożnej

27.07.2006

14:42

Klub Piłkarski TĘCZA SŁAWNO, oraz OSIR SLAWNO, organizują „TURNIEJ DZIKICH DRUŻUN” o PUCHARPREZESA TĘCZY I DYREKTORA OSIR. Rocznik 1988 do 1991 i starsi, zawodnicy nie zrzeszeni. 

czytaj więcej »
1...891011...12

pomoc dla Ukrainy
door-to-door
CEEB
LINKI1
GAZYFIKACJA
lpr-LOGO
inwestycje
W TRAKCIE REALIZACJI
LINKI-DZIALKI
LINKI - GIAP
LINKI - SIP
LINKI - STRATEGIA ROZWOJU GMINY(1)


sesja

Interpelacje


odpady_komunalne
eVENIO
KOMUNALKA
cmentarze
wynajem_swietlic
zwrot_akcyzy
OCZYSZCZALNIE
przygarminj_mnie
porady_prawne
LINKI - kdr
smog-www
LINKI-ENERGIA
Linki - Mapa zagrozen


szlak-rowerowy
Linki - kaszuby


LINKI-SPRAWDZ DOWOD
edo -app
LINKI-gmina w liczbach
GNW-linki-prawa

projekt unijny
LINKI-rozbudowa SP


rodo

 

 

 

 

Przebudowa starej szkoły w Żukowie

20.02.2020

09:08

Agnieszka

07 - baner dol strony - Zukowo

Zaadoptowano budynek „starej” szkoły w Żukowie na potrzeby Biblioteki Publicznej Gminy Sławno i Świetlicy Środowiskowej.

czytaj więcej »

Kwasowo 53

19.02.2020

13:50

Agnieszka

06 -baner dol strony - Kwasowo 53

Rewitalizacja budynku wielorodzinnego w Kwasowie.

czytaj więcej »

Ulice w Warszkowie

18.02.2020

14:58

Agnieszka

05 - baner dol strony - Warszkowo

Powstały nowe ulice asfaltowe w Warszkowie.

czytaj więcej »

Smardzewo 45 i 47

18.02.2020

14:06

Agnieszka

04 - baner dol strony - Smardzewo

Kompleksowo wyremontowano i wykonano termomodernizację dwóch budynków wielorodzinnych w Smardzewie - nr 45 i 47.

czytaj więcej »

Boisko wielofunkcyjne w Bobrowicach

18.02.2020

14:03

Agnieszka

03 - baner dol strony - Bobrowice

Wybudowano boisko wielofunkcyjne z nawierzchnią ze sztucznej trawy przy szkole w Bobrowicach.

czytaj więcej »

Rzyszczewo 37

18.02.2020

14:00

Agnieszka

02 - baner dol strony - Rzyszczewo 37

Wykonano kompleksowy remont i termomodernizację budynku wielorodzinnego nr 37 w Rzyszczewie.

czytaj więcej »

OZE w Sławsku

18.02.2020

13:55

Agnieszka

01- baner dol strony - slawsko

Zamontowano pompy ciepła i panele fotowoltaiczne w szkole w Sławsku.

czytaj więcej »

Droga gminna Warszkowo - Warszkówko

01.03.2018

12:08

Agnieszka

Warszkowko - droga

Przebudowane drogę gminną prowadzącą z Warszkowa do Warszkówka.

czytaj więcej »

Pomost pływający na jeziorze Łętowskim

01.03.2018

12:05

Agnieszka

Letowo - pomost

Wybudowano 114 mb pomostu pływającego na jeziorze Łętowskim.

czytaj więcej »

Droga i wodociąg w Noskowie

01.03.2018

12:02

Agnieszka

Noskowo - droga

Przebudowano drogę i wymieniono wodociąg w Noskowie.

czytaj więcej »

KLUB DZIECIECY

PGWIAZDOWO

PSLAWSKO

przedszkole boleszewo

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE - EKOLUDKI

LINKI - PAJACYKI

sp_bobrowice

sp_slawsko

sp warszkowo

SP WRZESNICA - 2017.09

LINKI-SPZUKOWO

BIBLIOTEKA

KPP-LOGO

KPPSP-LOGO

WKU-LOGO

DLGR

LINKI-SGD

PDS

 

Projekt i wykonanie 2014 Maxus Net Communications
Wszelkie prawa zastrzeżone Gmina Sławno (C) Copyright 2014-2022

TREŚĆ