herb

Witamy na stronie Gmina Sławno

Koperta Życia

15.11.2017

15:20

Agnieszka

koperta zycia1

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sławnie przystąpił do realizacji akcji „Koperta Życia”.

czytaj więcej »

Bezpłatne konsultacje psychologiczne i porady prawne

01.02.2017

13:27

Agnieszka

konsultacje

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych porad radcy prawnego oraz psychologa.

czytaj więcej »

Aplikacja - Od Bałtyku po Kaszuby

16.12.2016

11:09

Agnieszka

baner_aplikacja

Aplikacja ta to baza ponad 100 tras turystycznych znajdujących się na terenie województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego.

czytaj więcej »

Karta Dużej Rodziny Gminy Sławno

27.10.2016

11:15

Agnieszka

KDR - zajawka

Ruszyła inicjatywa pod nazwą Karta Dużej Rodziny Gminy Sławno umożliwiająca skorzystanie z ulg, zniżek i rabatów dla rodzin wielodzietnych z terenu naszej gminy.

czytaj więcej »

Działki na sprzedaż

15.07.2016

14:31

Agnieszka

Slider na www - dzialki w Letowie

Gmina Sławno oferuje na sprzedaż działki rekreacyjne nad Jeziorem Łętowskim.

czytaj więcej »

Unieważnienie dowodu osobistego

17.05.2016

12:25

Agnieszka

DOWOD - UNIEWAZNIENI

Zgodnie z Ustawą o dowodach osobistych z dnia 06 sierpnia 2010 r. zgłoszenie utraty dowodu osobistego skutkuje jego nieodwracalnym unieważnieniem w Rejestrze Dowodów Osobistych.

czytaj więcej »

Ocalmy od zapomnienia

12.04.2016

09:44

Agnieszka

ocalmy

Minęło 70 lat od przyjęcia odpowiedzialności za ziemię sławieńską przez Polskę i przez nas – jej mieszkańców.

czytaj więcej »

Eko-rajd w Żukowie

14.04.2011

08:42

Wojciech

Wiosennym Eko-rajdem powitali 8-9 kwietnia br. harcerze ze Związku Drużyn ZHP Miasta i Gminy Sławno nadchodzącą wiosnę i zbliżający się Dzień Ziemi. W imprezie wzięło udział 80 zuchów, harcerzy i instruktorów z drużyn miasta i gminy Sławna. Na program rajdu złożyły się kwizy, konkursy i zabawy, których celem było promowanie zdrowego stylu życia. Rajd rozpoczął się zwiadem po okolicy, a wieczorem na świeczkowisku uczestnicy byli świadkami złożenia Zobowiązania Instruktorskiego, zaś później starali się jak najlepiej odpowiadać na pytania dotyczące Żukowa i okolic oraz udowodnić, że znają podstawowe zasady ekologii. Drugi dzień również obfitował w ciekawe zajęcia.

czytaj więcej »

Program "Indeks Start2Star"

11.04.2011

08:43

Wojciech

Stypendia dla maturzystów z ubogich rodzin zamierzających podjąć studia na wyższej uczelni przyznaje Fundacja im. Lesława Pagi.
Głównym celem programu "Indeks Start2Star" jest zapewnienie wybranej grupie najzdolniejszych maturzystów, pochodzących z niezamożnych rodzin, środków finansowych na odbycie studiów.
 

czytaj więcej »

„Sport Wszystkich Dzieci”

05.04.2011

12:52

Wojciech

Informujemy, że trwają otwarte konkursy ofert na wspieranie realizacji zadań publicznych z zakresu rozwijania sportu dzieci i młodzieży w ramach programu „Sport Wszystkich Dzieci” oraz upowszechniania aktywności fizycznej różnych grup społecznych realizowanych w ramach zadania "Popularyzacja i wspieranie rozwoju sportu dla wszystkich". Termin składania ofert na pierwszy konkurs upływa w dniu 21 kwietnia 2011 roku natomiast na drugi w dniu 22 kwietnia 2011 roku. Szczegółowe informacje o konkursach znajdą państwo na stronie internetowej: http://bip.msit.gov.pl/ w zakładce Finansowanie zadań/Sport Powszechny/2011.

"Pożyteczne wakacje 11"

05.04.2011

12:49

Wojciech

Fundacja Wspomagania Wsi ogłasza konkurs "Pożyteczne wakacje 11". Tegoroczny konkurs ma na celu pogłębienie związków mieszkańców wsi z ich miejscem zamieszkania.
W ramach konkursu "Pożyteczne wakacje 11" finansowane będą najciekawsze i najlepiej przygotowane projekty do realizacji w czasie wakacji letnich 2011, których beneficjentami będą dzieci/młodzież ze wsi i miasteczek do 6.000 mieszkańców. Hasłem tegorocznego konkursu wakacyjnego jest „Wizytówka mojej miejscowości”.
Najlepsze ze zgłoszonych projektów zostaną nagrodzone dotacjami na ich realizację w wysokości do 3.000,00 zł. Łączna pula nagród wynosi 400.000,00 zł.
Celem konkursu jest umożliwienie dzieciom/młodzieży, które zostają na czas wakacji w swoich domach, spędzenia tego czasu w swojej społeczności w sposób pożyteczny dla siebie i innych.
Oczekujemy projektów, które będą przewidywały działania mające na celu ukazanie, podkreślenie lub przypomnienie wszystkiego, co może stanowić i świadczyć o wyjątkowości i charakterze danej miejscowości, być powodem dumy jej mieszkańców. Nadesłane projekty powinny przewidywać zajęcia wypoczynkowe i rozrywkę, a także, co bardzo ważne, praktyczne zajęcia, których tematem będzie uwrażliwienie dzieci i młodzieży na sposób traktowania zwierząt domowych i gospodarczych przez nich samych i dorosłych. Nie oczekujemy projektów, które będą związane z powszechnie znanymi obiektami kultury materialnej i środowiska opisanymi w przewodnikach lub w opisach miejscowości zamieszczonych w Internecie.
Wszelkie niezbędne informacje dot. konkursu znajdują się na stronie internetowej: http://ww.org.pl/.
 

Tydzień Inicjatyw Pozarządowych

05.04.2011

12:45

Wojciech

Jesteś aktywny, interesujesz się wolontariatem, chcesz poznać organizacje pozarządowe z Polski?
Musisz przyjechać w maju do Szczecina!!!
Dlaczego?
W maju w Szczecinie odbędzie się Tydzień Inicjatyw Pozarządowych – wydarzenie którego nie możesz przegapić!

Tydzień Inicjatyw Pozarządowych (23 – 29 maja) to cykliczna impreza, która odbywa się w Szczecinie już po raz piąty. W poniedziałek 23 maja szczecińskie organizacje pozarządowe otworzą swoje drzwi dla wszystkich zainteresowanych. Dni Otwarte (23 – 28 maja) to doskonała okazja aby zapoznać się z działalnością organizacji w ich siedzibach. Rok 2011 to Europejski Rok Wolontariatu – z tej okazji VIII Polsko –Niemiecka Regionalna Konferencja Pomorska zajmie się właśnie wolontariatem. Konferencja potrwa dwa dni (28/29 maja) a zakończy ją Wielki Piknik Pasji – X Szczecińskie Spotkanie Organizacji Pozarządowych POD PLATANAMI – wielkie święto organizacji, które odbędzie się w niedzielę 29 maja. W trakcie imprezy można będzie spotkać przedstawicieli ponad 100 szczecińskich (obecne będą także organizacje z województwa zachodniopomorskiego i z Niemiec) organizacji pozarządowych, które na stoiskach, na scenie i na terenach zielonych prezentować będą swoją działalność.
Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie www.platany.org.
Im bliżej imprezy tym więcej szczegółów tam znajdziesz!
Czekamy na Ciebie – zapraszamy!!!

Otwarty konkurs na realizację zadań publicznych.

31.03.2011

13:43

Wojciech

Wójt Gminy Sławno ogłasza I Otwarty Konkurs Ofert na zlecenie realizacji zadania publicznego w 2011 roku.

Zarządzenie Wójta

Rozporządzenie w sprawie wzorów

Oferta

Wzór sprawozdania

Wzór umowy

Otwarty konkurs na realizację zadań publicznych.

31.03.2011

13:30

Wojciech

Wójt Gminy Sławno ogłasza I Otwarty Konkurs Ofert na zlecenie realizacji zadania publicznego w 2011 roku.

Zarządzenie Wójta

Rozporządzenie w sprawie wzorów

Oferta

Wzór sprawozdania

Wzór umowy

Turniej Wiedzy Pożarniczej

31.03.2011

09:54

Wojciech

25 marca 2011 roku w Gimnazjum w Sławsku odbył się Finał Gminny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”, którego celem jest popularyzowaniu wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek powstania pożaru, pierwsza pomoc, praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym i techniką pożarniczą, poznawania tradycji, historii i organizacji ochrony przeciwpożarowej.

Zapraszamy do GALERII

czytaj więcej »

Dzień Dawcy Szpiku w Sławnie

30.03.2011

08:19

Wojciech

W sobotę, 16 kwietnia 2011 w Liceum (Zespole Szkół im.J.H.Dąbrowskiego, ul.Cieszkowskiego 2) w Sławnie zostanie przeprowadzony DZIEŃ DAWCY SZPIKU. Akcja pod patronatem Fundacji DKMS – Bazy Dawców Komórek Macierzystych Polska będzie miała na celu rejestrację potencjalnych dawców. W Polsce co godzinę stawiana jest komuś diagnoza: nowotwór krwi, czyli białaczka. Co drugi chory na białaczkę nie znajduje dawcy. Rejestrując się jako potencjalny dawca szpiku można uratować komuś życie. Rejestracja dla potencjalnego dawcy jest bezpłatna. Wszystkie koszty rejestracji, czyli 250 zł ponosi Fundacja. Koszty te nie są refundowane przez Ministerstwo Zdrowia, dlatego tak ważne są także wszelkie dotacje finansowe - pozwolą na przebadanie większej ilości dawców, a w efekcie zwiększą szansę na nowe życie. Zapraszamy na stronę: www.dkms.pl
 

„Od Przedszkola do Idola” w Żukowie

29.03.2011

13:31

Wojciech

W ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego, odbyła się dnia 28.03.2011r. gminna edycja konkursu piosenki dziecięcej „Od Przedszkola do Idola”. Impreza była zorganizowana przez Gminę Sławno, przy współudziale Szkoły Podstawowej w Żukowie. W przesłuchaniach wzięło udział łącznie 50 wykonawców (w zespołach, duetach i indywidualnie) z większości miejscowości Gminy Sławno. Kandydatów do konkursu zgłosiły Szkoły Podstawowe z Wrześnicy, Boleszewa, Gwiazdowa, Sławska i Żukowa oraz Świetlice Wiejskie w Bobrowiczkach i Smardzewie. Repertuar był różnorodny, wykonawcy bardzo dobrze przygotowani do występów. Jury w składzie Pan Artur Ciróg – zastępca Wójta Gminy Sławno, Pan Józef Sałusz – Przewodniczący Komisji Oświatowej Rady Gminy Sławno oraz Pan Kamil Rojewski do etapu powiatowego wytypowało: Karolinę Berlińską z Boleszewa, Annę Jastrzębską z Wrześnicy, Wiktorię Majdowską z Gwiazdowa i Zespół Wokalno-Instrumentalny „Niezłe Ziółka” z Żukowa.

Kapiel Morsów

28.03.2011

13:49

Wojciech

W słoneczną niedzielę 27 marca na śluzie rzeki Wieprzy w Pomiłowie odbyło się pierwsze spotkanie integracyjne Klubu Morsów „Wiking” z Postomina oraz „Twardziele” z Darłowa z mieszkańcami Gminy Sławno. Głównymi organizatorami imprezy byli Gmina Sławno, , Klub Morsów „Wiking”, sołectwo Pomiłowo oraz firma Olszewski i Synowie bez której pomocy impreza by się nie mogła odbyć. Pogoda i frekwencja dopisały, na spotkanie przybyło wielu mieszkańców Gminy Sławno, a także wiele osób spoza gminy. Obecni między innymi byli: Wójt Gminy Sławno – Pan Ryszard Stachowiak, Zastępca Wójta Gminy Sławno – Pan Artur Ciróg, Vicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego – Pan Jan Krawczuk, Burmistrz Miasta Sławno – Pan Krzysztof Frankenstein, Zastępca Burmistrza Miasta Sławno – Pan Mieczysław Grabowski, wielu radnych i sołtysów Gminy Sławno oraz wiele znanych osobistości z terenu całego powiatu. Na miejscu na gości czekało wiele atrakcji, takich jak kiełbaski z ogniska, ciepły żurek i przepyszne ciasto. Czas także uprzyjemniała muzyka. Wśród aktywnych uczestników zostały rozlosowane nagrody ufundowane przez Urząd Gminy Sławno. Do imprezy dołączyły się także dwie grupy pod opieką Pana Krzysztofa Kowalczyka – grupa rowerowa oraz grupa nordic walking. W trakcie swojego przemówienia Wójt Gminy – Ryszard Stachowiak podziękował wszystkim organizatorom i zapowiedział, że impreza ta została wpisana do kalendarza na stałe.

ZAPRASZAMY DO GALERII

Spotkanie z sołtysami

28.03.2011

13:19

Wojciech

W dniu 21 marca 2011 roku odbyło się uroczyste spotkanie Wójta Gminy Sławno – Pana Ryszarda Stachowiaka z sołtysami z terenu gminy. W spotkaniu uczestniczył także Zastępca Wójta – Pan Artur Ciróg oraz Przewodnicząca Rady Gminy Sławno – Pani Marta Hołowata. Spotkanie miało na celu podsumowanie kończącej się kadencji sołtysów. Wójt serdecznie podziękował sołtysom za cały trud pracy jaki włożyli oni w rozwój swoich wsi i całej gminy. Podkreśli, że praca sołtysa to bardzo trudne i odpowiedzialne zadanie, wymagające wielu wyrzeczeń. Każdy z sołtysów otrzymał kwiaty i pamiątkowe podziękowania. Na koniec spędzonego w bardzo miłej atmosferze spotkania Wójt życzył kandydującym sołtysom powodzenia w kolejnych wyborach sołeckich.

Projekt „PER ASPERA AD ASTRA"

25.03.2011

09:46

Wojciech

Informacje o projekcie „PER ASPERA AD ASTRA - trzy skuteczne kroki ku integracji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych objętych inicjatywą Klastra RES COMMUNIS” Uczestnictwo w projekcie jest w 100% bezpłatne.

Kto może uczestniczyć w projekcie?
Wszystkie kobiety niepełnosprawne w wieku 18-64
• posiadające aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
• poszukujące pracy i pozostające bez zatrudnienia (weryfikowane na podstawie oświadczenia)
• zamieszkujące na terenie woj. zachodniopomorskiego
• nie będące uczennicami lub studentkami studiów dziennych
• potrafiące w stopniu podstawowym obsługiwać komputer.
 

czytaj więcej »

Otwarty konkurs ofert na wspieranie zadań z zakresu pomocy społecznej

24.03.2011

13:46

Wojciech

Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego uchwałą nr 351/11 z dnia 17 marca 2011 r. ogłasza otwarty konkurs ofert na wspieranie zadań z zakresu pomocy społecznej.

Rodzaje zadań i wysokość środków przeznaczonych na ich realizację:
1. Aktywizacja społeczna osób starszych– 130 000,00 zł (słownie: sto trzydzieści tysięcy złotych).
2. Przeciwdziałanie marginalizacji społecznej– 170 000,00 zł (słownie: sto siedemdziesiąt tysięcy złotych).
3. Przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu młodzieży ze środowisk zagrożonych marginalizacją społeczną- 60 000,00 zł (słownie: sześćdziesiąt tysięcy złotych).

Oferta konkursowa powinna być sporządzona zgodnie z wymaganiami zawartymi w treści ogłoszenia. Treść ogłoszenia, wymagane oświadczenia, wzór oferty i wzór sprawozdania dostępne są na stronie internetowej: www.bip.wzp.pl.
 

„Grosiki” dla Agnieszki

23.03.2011

14:18

Wojciech

Gdyby ułożyć prostą linię z zebranych przez zuchów, harcerzy, instruktorów i przyjaciół ZHP „grosików”, miałaby ona długość blisko 402 kilometry! W taki sposób można także podsumować zakończoną właśnie w sławieńskim Hufcu ZHP im. WOP akcję charytatywną, corocznie organizowaną z okazji Dnia Myśli Braterskiej. Była ona poświęcona Agnieszce Sulżyckiej ze Stargardu Szczecińskiego, jedenastoletniej dziewczynce wymagającej rehabilitacji i naszego uśmiechu. Dziewczynce, która już jako noworodek zaczęła zmagać się przeciwnościami okrutnego losu. Potrzebujących jest wokół nas znacznie więcej i trudno pomóc każdemu, jednak ogromną przyjemność sprawia fakt, że również coraz więcej jest osób otwartych na innych. Chętnych nieść pomoc, tą materialną i taką symboliczną – choćby samodzielnie wykonana kartka z życzeniami powrotu dla zdrowia. Dzięki Wam udało się zebrać kwotę 2676,22 zł!

czytaj więcej »

Usuwanie Azbestu 2011

23.03.2011

14:08

Wojciech

W związku z możliwością dofinansowania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie działania związanego z usuwaniem w 2011 roku pokryć dachowych zawierających azbest, wszyscy zainteresowani mieszkańcy Gminy Sławno proszeni są o złożenie pisemnego wniosku do Urzędu Gminy Sławno w terminie do dnia 20.04.2011 r. Wzór wniosku dostępny jest na stronie BIP Urzędu Gminy Sławno w zakładce Ochrona środowiska, oraz w Urzędzie Gminy Sławno pok. Nr 1. Jednocześnie informujemy, że dofinansowanie obejmie demontaż, transport oraz utylizację wyrobów zawierających azbest. Zakup i montaż nowego pokrycia dachowego leży w gestii posiadacza nieruchomości. Wszelkich informacji na temat działania można uzyskać w pokoju Nr 1 Urzędu Gminy Sławno lub pod numerem telefonu 059 810 67 01.

Rozpoczęcie wykonania zadania będzie uzależnione od podpisania umowy z WFOŚiGW w Szczecinie.

POBIERZ WNIOSEK

Otwarty konkurs ofert na wspieranie zadań z zakresu pomocy społecznej

21.03.2011

11:53

Wojciech

Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego uchwałą nr 351/11 z dnia 17 marca 2011 r. ogłasza otwarty konkurs ofert na wspieranie zadań z zakresu pomocy społecznej.

Rodzaje zadań i wysokość środków przeznaczonych na ich realizację:
1. Aktywizacja społeczna osób starszych– 130 000,00 zł (słownie: sto trzydzieści tysięcy złotych).
2. Przeciwdziałanie marginalizacji społecznej– 170 000,00 zł (słownie: sto siedemdziesiąt tysięcy złotych).
3. Przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu młodzieży ze środowisk zagrożonych marginalizacją społeczną- 60 000,00 zł (słownie: sześćdziesiąt tysięcy złotych).

Oferta konkursowa powinna być sporządzona zgodnie z wymaganiami zawartymi w treści ogłoszenia. Treść ogłoszenia, wymagane oświadczenia, wzór oferty i wzór sprawozdania dostępne są na stronie internetowej: www.bip.wzp.pl.
 

Obwieszczenie w sprawie wyborów do ZIR

18.03.2011

11:05

Wojciech

  OBWIESZCZENIE KOMISJI OKRĘGOWEJ NR 5/SŁ W SŁAWNIE

Podaje do wiadomości członków izby rolniczej, że do Rady Powiatowej Zachodniopomorskiej Izby Rolniczej zostali zarejestrowani następujący kandydaci:

  • Józef Kozłowski
  • Ryszard Kozłowski
  • Danuta Myziak
  • Maria Podolska

Głosowanie odbędzie się w dniu 3 kwietnia 2011r.
w godz. 800 do 1800
w Urzędzie Gminy Sławno, ul. M.C.Skłodowskiej 9

                                                                                                        OBWIESZCZENIE

Kąpiele Morsów

17.03.2011

11:52

Wojciech

Wybory do Walnych Zgromadzeń Izb Rolniczych

11.03.2011

13:33

Wojciech

Do dnia 14 marca 2011 roku, do godziny 2400 możliwe jest zgłaszanie kandydatów na członków Rad Powiatowych Izby Rolniczej do Komisji Okregowych w celu zarejestrowania. Wszelkich niezbędnych informacji udziela Pan Karol Kruk.

Szczególowe informacje o zasadach wyborów do Zachodniopomorskiej Izby Rolniczej można uzyskać pod numeram telefonu (94) 346 05 14 oraz na stronie internetowej www.zir.pl

1...179180181182183184185186187...204

projekt unijny
LINKI-DZIALKI
lpr-LOGO
LINKI - STRATEGIA ROZWOJU GMINY(1)
LINKI - SIP
LINKI - GIAP
inwestycje
LINKI-rozbudowa SP
Linki - kaszuby
odpady_komunalne
Linki - Mapa zagrozen
cmentarze
LINKI - kdr
przygarminj_mnie
GNW-linki-prawa
LINKI-ENERGIA
LINKI-SPRAWDZ DOWOD
KALENDARZ
LINKI-las
LINKI-gmina w liczbach
POLOWANIA-LINK
wynajem_swietlic
szlak-rowerowy
porady_prawne
zwrot_akcyzy
rodzina
STMiG 2017 - BANER
STMiG 2017 - Makroregion - BANER

 

Szkoła w Żukowie

29.12.2016

12:57

Agnieszka

baner dol strony - szkola zukowo

Trwa budowa szkoły w Żukowie.

czytaj więcej »

Droga w Boleszewie

29.12.2016

12:43

Agnieszka

baner dol strony - Boleszewo - droga

Przebudowano ponad 6 km drogi powiatowej w Boleszewie.

czytaj więcej »

Rozbudowa szkoły w Warszkowie

29.12.2016

12:40

Agnieszka

baner dol strony - Warszkowo - rozbudowa szkoly

Rozbudowano i przebudowano część budynku Szkoły Podstawowej w Warszkowie.

czytaj więcej »

Droga gminna w Tokarach

28.09.2016

14:06

Marcin

baner dol strony - droga Tokary

W Tokarach przebudowano drogę gminną. Prace dofinansowano z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego.

czytaj więcej »

Mieszkania w Boleszewie

27.09.2016

14:47

Marcin

Boleszewo-mieszkanie

W wyniku adaptacji części budynku byłej szkoły w Boleszewie powstały 4 nowe mieszkania, które weszły do zasobu mieszkaniowego naszej gminy.

czytaj więcej »

Plac zabaw w Gwiazdowie

10.03.2016

14:23

Agnieszka

inwestycje2015-plac zabaw w gwiazdowie

Wybudowano zestaw zabawowy z 3 wieżami, zjeżdżalniami, drabinkami, ścianką wspinaczkową i pajęczyną, zamontowano huśtawki i bujaki, rurę strażacką oraz karuzelę na placu zabaw w Gwiazdowie. Teren ogrodzono i wzbogacono o tablicę regulaminową, ławki i kosze na śmieci.

czytaj więcej »

Droga powiatowa we Wrześnicy

10.03.2016

14:17

Agnieszka

inwestycje-droga wrzesnica

Powiat Sławieński w partnerstwie z Gminą Sławno wykonał przebudowę drogi powiatowej w miejscowości Wrześnica. Zadanie sfinansowano z budżetów obu jednostek, środków Województwa Zachodniopomorskiego i Unii Europejskiej. Koszt przebudowy ponad 1,4 km drogi to prawie 946 tys. zł.

czytaj więcej »

Wiaty przystankowe

08.03.2016

13:35

Agnieszka

baner dol strony - wiaty przystankowe

Wybudowano wiaty przystankowe i miejsca dla podróżnych m. in. w Sławsku, Gwiazdowie, a ostatnio w.Kwasowie i we Wrześnicy.

czytaj więcej »

Droga w Warszkowie

08.03.2016

13:21

Agnieszka

inwestycje-Warszkowo - schetynowka II

Przebudowano kolejny, 900 metrowy odcinek drogi gminnej w Warszkowie. Na realizację inwestycji uzyskano blisko 590 tys. zł w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych, czyli tzw. „schetynówek”.

czytaj więcej »

Mieszkania we Wrześnicy

08.03.2016

13:19

Agnieszka

inwestycje-mieszkania-wrzesnica

Zaadoptowano pomieszczenia po byłej przychodni lekarskiej we Wrześnicy na mieszkania komunalne.

czytaj więcej »

PGWIAZDOWO

PSLAWSKO

przedszkole boleszewo

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE - EKOLUDKI

PAJACYKI

sp_bobrowice

sp_slawsko

sp warszkowo

SP WRZESNICA - 2017.09

sp_zukowo

KPP-LOGO

KPPSP-LOGO

WKU-LOGO

DLGR

LINKI-SGD

PDS

 

Projekt i wykonanie 2014 Maxus Net Communications
Wszelkie prawa zastrzeżone Gmina Sławno (C) Copyright 2014-2017

TREŚĆ